Volné pracovní místo  Rozpočtář/ka - až 45.000 Kč, 13. plat, home office, flex. doba

Lokalita Jirny a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–48 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

V oblasti vodního stavitelství se dlouhodobě věnujeme výstavbě jezů, rybníků, úpravám vodních toků, čistíren vod a dalším zajímavým projektům.
Právě hledáme vás, člověka se stavebním vzděláním, který chce být součástí rodinného týmu. :-)

Hledáte práci, kde si udržujeme přátelský a individuální přístup?
Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Řešení zakázek v oblasti vodních staveb (vodní toky, čistírny vod.…)
  • Zpracování rozpočtů, sledování změn a provedení dalších úprav
  • Poptávání subdodavatelů a zajišťování nabídek
  • Analýza a vyhodnocení cenových nabídek
  • Spolupráce s kolegy při zajišťování materiálu
  • Komunikace s vedoucím, kolegy, stavbyvedoucími...

Požadujeme

  • Vzdělání stavebního směru
  • Zkušenost na podobné pozici nebo absolventa, který se chce naučit :-)
  • Znalost MS Office a AutoCad
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení až 45.000 Kč s ohledem na praxi (po zaučení možné navýšení)
  • Práce vhodná pro zkušené rozpočtáře i motivované absolventy :-)
  • HPP
  • 13.plat
  • Služební auto
  • Mobil, notebook
  • Home office – na domluvě
  • Flexibilní pracovní doba
  • Útulná sdílená kancelář
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Rodinnou atmosféru
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Plně vybavenou kuchyňka
  • Bezproblémové parkování u budovy
  • Zázemí sprch nejen pro sportovce :-)
  • Firemní akce
  • Kancelář v Jirnech (Praha-východ)

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!