Volné pracovní místo  Rozpočtář / přípravář - interiéry kancelářských budov - 60 000+ Kč

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta hledáme zkušeného rozpočtáře pro interiéry kancelářských budov.

Náplň práce:

  • příprava obchodně-technických nabídek v rámci stavební přípravy zakázek
  • nabídky, podklady a dokumentace do soutěží a výběrových řízení
  • zodpovědnost za cenovou kalkulaci nabídky
  • zadávání údajů o nabídkách a subdodávkách do systému
  • kontrola výkazu výměr na základě projektové dokumentace
  • analýza rizik a příležitostí v projektu
  • poptávky materiálů a stavebních prací
  • spolupráce s vedoucím projektu

Požadavky:

  • praxi na obdobné pozici ve stavebnictví
  • znalost kalkulací / rozpočtování stavebních prací
  • analytické a logické myšlení, zdravý selský rozum
  • technické myšlení
  • orientace v projektové dokumentaci

Nabídka:

  • zaměstnání ve stabilní, zavedené firmě
  • práce na zajímavých projektech
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.