Volné pracovní místo  ROZPOČTÁŘ/KALKULANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní změnu?<br/>
<br/>Pokud Vás zajímá oblast stavebnictví a rozpočetnictví, pak máme pro Vás skvělou příležitost.<br/>
<br/>Pro našeho klienta působícího v oblasti ocelových konstrukcí hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici "ROZPOČTÁŘ/KALKULANT - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY".<br/>
<br/>Pracovní náplň pozice:<br/>
<ul>
<li> administrativa </li>
<li> tvorba stavebních rozpočtů a jejich oceňování</li>
<li> práce s programem AutoCAD</li>
<li> práce s programem pro tvorbu rozpočtů</li>
<li> příprava rozpočtů pro nové projekty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (stavebnictví/strojírenství)</li>
<li> znalost tvorby rozpočtů a jejich oceňování</li>
<li> orientace ve výkresové dokumentaci</li>
<li> zkušenosti s MS Office - Excel</li>
<li> zkušenosti s programem AutoCAD</li>
<li> ochota se učit nové věci a rozvíjet se</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenosti se SW pro tvorbu rozpočtů</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> provize ze zisku projektu</li>