Volné pracovní místo  Rozvodný

Lokalita Štětí a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozvodný.

Náplň práce:
Zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden
Zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy
Těsná spolupráce s provozním elektromontérem a ostatními zaměstnanci elektrárny
Obsluha a základní údržba pomocných zařízení nutných pro provoz rozvoden
Vedení záznamů, evidence atd.

Požadujeme

SŠ, příp. SOU vzdělání v oboru elektro, maturita velkou výhodou
Osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb.
Ochota práce ve směnném provoze
Technické myšlení, flexibilita
Aktivní přístup k práci, ochota učit se
Znalost práce s PC

Nabízíme

Až 29.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
Vysoké věrnostní odměny
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky
Firemní akce pro celou rodinu
Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.