Volné pracovní místo  Sales Administration/Office Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní IT společnost, hledáme kandidáta na pozici Sales Administration/Office Manager.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod menší kanceláře (vozový park, mobilní telefony, leasingové smlouvy)
  • Základní logistické operace (řešení objednávek, termínů dodání, komunikace se zákazníky)
  • Příprava podkladů pro účetní, fakturace, kontrola plateb
  • Administrativní podpora vedení

Požadujeme

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Komunikativní Aj (denní využití, nutnost domluvit se bez problémů po telefonu)
  • Předchozí praxi z oblasti administrativy, fakturace a logistiky
  • Znalost Excelu na slušné úrovni
  • Samostatnost, proaktivita, zaměření na detail, dynamičnost

Nabízíme

Nabízíme

  • Motivující plat a benefity
  • Zaškolení a profesní růst
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, příjemný kolektiv