Volné pracovní místo  Sales assistant - fakturant/ka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se vydáváním a distribucí počítačových her, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

SALES ASSISTANT - FAKTURANT/KA

Náplň práce:
  • zpracovávání objednávek a fakturace svěřeným zákazníkům
  • objednávání svozu vratek u přepravní společnosti
  • vystavování dobropisů
  • komunikace s logistickou firmou a odběrateli
  • další administrativní práce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní, flexibilní, samostatnou osobu
  • schopnost práce v týmu
  • praxe na obdobné pozici a zkušenosti s fakturací
  • znalost práce v Money S3 nebo v jiném účetním systému

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě

Lokalita: Praha 7 - Holešovice
Nástup: ihned nebo dohodou
Plat: 18 - 20 000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".