Volné pracovní místo  Sales Assistant - zajímavé finanční ohodnocení až 35000 Kč

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 000–35 000 Kč / měsíc

Globální výrobní společnost příjme do svých řad schopného a proaktivního člověka pro podporu obchodního oddělení. Staňte se součástí stabilní nadnárodní rostoucí firmy, pracujte v moderním prostředí a aktivně využívejte a rozvíjejte znalost anglického jazyka.

Náplň práce:
  • každodenní komunikace se zákazníky (mluvená/písemná forma)
  • administrace zákaznických požadavků
  • příjem, zpracování a potvrzování objednávek
  • práce na PC – interní systém, Excel, Money S4
  • spolupráce s obchodním manažerem
  • související administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici v logistice, nákupu nebo prodeji
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni – Excel, Word
  • schopnost psát reporty a úřední korespondenci
  • praxe ve zpracování objednávek a administrativě
  • schopnost efektivně komunikovat slovem i písmem
  • dobrá orientace dokumentech, manuálech a pracovních pokynech
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
  • kvalitní zaškolení
  • vynikající finanční ohodnocení
  • 13. a polovina 14.platu
  • stravenkový paušál
  • služební telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění po ZD