Volné pracovní místo  SALES ASSISTANT

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • marketingová komunikace, tvorba reklam, direct e-mailů
  • aktualizace softwaru Marketing Manager
  • organizační zajišťování konferencí a dalších událostí
  • spolupráce na marketingových výzkumech
  • aktualizace webových stránek společnosti
  • administrativní podpora marketingového a prodejního oddělení

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (s agrárním zaměřením výhodou)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost práce na PC – MS Office
  • znalost programu Marketing Manager výhodou
  • alespoň ½ roku praxe v marketingu, prodeji
  • komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, týmovost
  • nástup IHNED

Nabízíme

Nabízíme:
  • 30 000 Kč/měsíc
  • práci v dynamickém kolektivu
  • silné zázemí mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".