Volné pracovní místo  SALES DIRECTOR | NETWORKING

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-212493. Hledáme vhodné kandidáty na pozici SALES DIRECTOR, kteří se chtějí podílet na rozvoji nově vznikající společnosti ze zahraničí! Máte jedinečnou příležitost být při zrodu úspěšné firmy v oblasti síťové bezpečnosti a stát se členem představenstva!<br/>
<br/>Hledáme SALES DIRECTOR | NETWORKING pro Start up!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Nastavení strategie společnosti</li>
<li> Budování vztahů se zákazníky</li>
<li> Spolupráce s technickým ředitelem</li>
<li> Podílení se na náborů zaměstnanců společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti na pozici SALES DIRECTOR V OBLASTI IT min. 5 let</li>
<li> Znalost angličtiny na úrovni C1 - denní komunikace</li>
<li> Velmi dobrá znalost a orientace z prostředí networkingu</li>
<li> Silné vyjednávací schopnosti</li>
<li> Orientace na výsledek</li>
<li> Zkušenosti s vedením sales teamu</li>
<li> Výborné prezenční a komunikační dovednosti</li>
<li> Ochota podílet se na start up projektu!</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Služební vůz i na soukromé účely</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Home office</li>
<li> Možnost profesního rozvoje</li>
</ul>