Volné pracovní místo  Sales engineer - automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme zkušeného obchodního manažera s orientací na klíčové zákazníky a citem pro technický produkt. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> péče o dlouholeté klienty</li>
<li> schopnost technického poradenství, řízení reklamací, podpora prodeje</li>
<li> vyhledávání nových klientů</li>
<li> kooperace se zahraničními pobočkami</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru (strojírenství)</li>
<li> pokročilá znalost NJ (plus AJ bude výhodou)</li>
<li> technické myšlení</li>
<li> předchozí obchodní praxe, péče o klíčové zákazníky </li>
<li> praxe z výrobní sféry (automotive)</li>
<li> výborné komunikační a prezentační schopnosti</li>
<li> ochota cestovat i do zahraničí, ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.<br/>
<ul>
<li> automobil dohodou</li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> provize z prodeje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".