Volné pracovní místo  SALES ENGINEER s AJ, Písek

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící na Písecku na pozici Sales Engineer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se stávajícími zákazníky v angličtině na denní bázi</li>
<li> příprava cenových nabídek, kalkulace cen výrobků</li>
<li> aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici výhodou</li>
<li> praxe v automotive</li>
<li> schopnost čtení výkresové dokumentace</li>
<li> pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou</li>
<li> samostatnost</li>
<li> organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> finanční ohodnocení: 30 - 40 000 Kč/měs. dle zkušeností</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> vzdělávání </li>
<li> nástup možný ihned</li>
<li> ostatní benefity společnosti atd.</li>
</ul>