Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  SALES MANAGER - České Budějovice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta - společnost z oblasti financování, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici SALES MANAGER V LEASINGU, pracoviště České Budějovice.

Pracovní náplň:

  • kontaktování nových klientů a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
  • přímá jednání s klienty (výrobní společnosti, spedice, doprava...)
  • příprava obchovních nabídek, návrhů financování nákladních vozů, strojů a strojních zařízení
  • rozvoj obchodních vztahů v rámci svěřeného regionu

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání (výhodou je vzdělání ekonomického směru)
  • praxe v obchodní činnosti je výhodou
  • řidičský průkaz, aktivní řidič/-ka a ochota cestovat za klienty v regionu
  • obchodního ducha a orientaci na výsledky
  • schopnost aktivní akvizice (cílené oslovování klientů a dodavatelů), vyjednávací schopnosti, komunikativní osobnost
  • samostatnost

Nabízíme

  • zázemí kapitálově silné renomované společnosti
  • zajímavé, perspektivní zaměstnání
  • velmi motivující ohodnocení (od 40 000)
  • pracoviště v Českých Budějovicích

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás