Volné pracovní místo  Sales Manager (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Obchodní zkušenosti, znalost výrobního prostředí, schopnost vedení týmu, pokročilá angličtina?
Máte-li tyto znalosti a zkušenosti, máte nám co nabídnout!
Významná výrobní společnost se zahraničními zákazníky posiluje obchodní tým o pozici Sales Managera.

Náplň práce:
  • Akvizice nových zákazníků, péče o stávající klíčové zákazníky
  • Kompletní řešení obchodních případů
  • Účast na jednáních, tvorba potřebných dokumentů
  • Kooperace s výrobou
  • Reporting vedení

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Min. 3 roky praxe v obchodní činnosti
  • Pokročilá AJ, další cizí jazyk výhodou
  • Silná osobnost s vůdčími schopnostmi
  • Tah na branku, samostatnost
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Práci pro významnou výrobní společnost
  • Zajímavou mzdu (fix, provize, aj.)
  • Spolupráci s významnými zákazníky
  • Služební automobil, notebook, telefon
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příjemné pracoviště v Olomouckém kraji
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.