Volné pracovní místo  SALES MANAGER pro BU-IA, ref.č. R-140

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost s obchodní činností v Čechách a s více než šedesátiletou obchodní tradicí, která se specializuje na nýtovací technologie a nabízí špičkové produkty v této oblasti, hledáme uchazeče na pozici:

OBCHODNÍHO MANAŽERA / ZÁSTUPCE pro obchodní jednotku PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

Obchodník bude mít na starosti svěřené portfolio zákazníků, pečovat o stávající zákazníky společnosti a navazovat nové obchodní vztahy s potenciálem k uzavření nových kontraktů. Hledáme člověka se zajímavou praxí v obchodní činnosti v technické oblasti, se znalostí AJ na úrovni pro vedení obchodního jednání a se zájmem o oblast nýtovacích technologií.

Náplň práce:
  • zacílená akvizice nových zákazníků
  • udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se stávajícím portfoliem zákazníků
  • příprava plánů a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
  • poradenská a technická podpora zákazníkům

Termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: home office, výjezdy do terénu v rámci ČR, centrála v Brně

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání, výhodou technické zaměření
  • víceletá zkušenost na obchodní pozici (znalost obchodního procesu, znalost českého trhu)
  • výhodou zkušenost s prodejem technických produktů
  • znalost AJ slovem i písmem nutná, výhodou i znalost NJ
  • uživatelská dovednost s PC (MS Office, Internet)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR
  • vysoké pracovní nasazení, sebeřízení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, výborné
komunikační a prezentační dovednosti, odolnost vůči stresu, orientace na výsledky

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti, která je celosvětovým lídrem ve svém oboru
  • HPP na dobu neurčitou se zkušební dobou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • kvalitní nástroje k výkonu pracovní pozice
  • automobil k služebním i soukromým účelům, notebook, mobil, firemní aplikace
  • možnost dalšího profesního i odborného růstu
  • systém firemních benefitů

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.