Volné pracovní místo  SALES MANAGER pro Moravu

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Pro rozvíjející se mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales managera pro region Moravy. <br/>
<br/>Společnost poskytuje služby v oblasti prádelenství.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li>péče o stávající zákazníky a akvizice nových klientů v oblasti prádelenství na Moravě</li>
<li>odborné a komplexní poradenství</li>
<li>aktivní budování obchodních vztahů</li>
<li>vedení obchodních jednání</li>
<li>servis pro zákazníky</li>
<li>reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li>komunikativní AJ slovem i písmem podmínkou, NJ výhodou</li>
<li>praxe na obchodní pozici minimálně 4 roky</li>
<li>nutná praxe s obchodní činností - ideálně oblast prádelenství</li>
<li>komunikativnost</li>
<li>příjemné vystupování</li>
<li>aktivní přístup</li>
<li>flexibilita</li>
<li>technická zdatnost (ideálně elektro)</li>
<li>uživatelská znalost MS Office</li>
<li>ŘP typu B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí mezinárodní prosperující společnosti</li>
<li> silná a známá značka</li>
<li> HOME OFFICE</li>
<li> kariérní růst</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> služební auto i k soukromým účelům</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".