Volné pracovní místo  Sales Manager pro Východní Evropu

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Společnost pro kterou je nástrojová ocel je výchozím materiálem hledáme nového kolegu pro pozici:

SALES MANAGER
PRO VÝCHODNÍ EVROPU
pro nadnárodní výrobní společnost

Jaká bude Vaše náplň práce?
Rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky
Analýza trhu a nových obchodních příležitostí v segmentu B2B
Spolupráce na záležitostech souvisejících s prodejem
(vyjednávání smluv, kalkulace cen, potvrzení objednávek atd.)
Zadávání a udržování aktuálních dat v ERP a CRM systému
Spolupráce s interními týmy (zákaznické oddělení, logistika, kvalita, nákup, výroba)

Požadujeme

Co musíte umět?
Minimálně 5 let praxe v oblasti prodeje v segmentu výrobci strojů, zařízení, forem, nástrojů atd.
VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Zkušenost s péčí o velké zákazníky vítána
Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
Organizační a analytické schopnosti
Aktivní komunikace v AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
Uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams)
Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
Samostatnost, spolehlivost, angažovanost, respekt

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení
13. mzdu
stravenky ve výši 120,- Kč na den
služební automobil, mobilní telefon, notebook
25 dní dovolené
jazykové kurzy na pracovišti
… a celou řadu dalších benefitů

Místo výkonu práce - Napajedla

V případě, že Vás pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho profesního životopisu a uvádějte značku 22073