Volné pracovní místo  SALES MANAGER PRO VÝCHODNÍ TRHY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte obchodní zkušenost s technickým produktem a domluvíte se rusky? Získejte šanci stát se součástí stabilní společnosti. Hledáme právě Vás!<br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> Rozvoj nových obchodních příležitostí na východních trzích (Rusko, Ukrajina, Bělorusko atd.).</li>
<li> Budování dlouhodobých a kvalitních vztahů.</li>
<li> Vedení jednání se zákazníky, zajištění běžně komunikace a administrativy spojené s obchodem (příprava nabídek, smlouvy, atd.).</li>
<li> Sledování trhu a analýza nových příležitostí.</li>
<li> Pravidelné cesty do zahraničí.</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání - technický směr </li>
<li> RJ na pokročilé úrovni podmínkou AJ velkou výhodou</li>
<li> praxe v oblasti obchodu s technickým produktem podmínkou</li>
<li> technický background</li>
<li> schopnost vést obchodní jednání</li>
<li> zaměření na dlouhodobé kvalitní vztahy se zákazníky</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní společnosti.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".