Volné pracovní místo  SALES MANAGER S AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-30-216487. Máte zkušenosti s působením na odborné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti technického prodeje v zahraničí ?<br/>Pak neváhete a ozvěte se, pro našeho významného klienta právě hledáme posilu do svého týmu na pozici SALES MANAGER.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Vyhledávání nových obchodních příležitostí na daném trhu, zodpovědnost za nové projekty </li>
<li> Péče o stávající distribuční síť</li>
<li> Monitoring a analýza prodejů, definování následních akčních kroků k nárůstu prodeje</li>
<li> Spolupráce na marketingové propagaci a zajištění logistiky</li>
<li> Reporting vedení</li>
<li> Velmi časté zahraniční služební cesty primárně do Polska, Bulharska,Maďarska</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru velkou výhodou</li>
<li> zkušenosti na obchodní pozici v oblasti technického produktu min. 5 let</li>
<li> velmi dobrá úroveň Angličtiny podmínkou, znalost dalších jazyků výhodou (Němčina)</li>
<li> zkušenosti s velkými zakázkami</li>
<li> samostatnost a aktivní přístup k rozvoji společnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Vysoká míra osobní zodpovědnosti</li>
<li> Mladý a dynamický tým</li>
<li> Osobní rozvoj nápadů</li>
<li> Práce v mezinárodním týmu </li>
<li> Služební auto</li>
<li> Telefon</li>
<li> NTB</li>
</ul>