Volné pracovní místo  Sales manager

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–85 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Přáli byste si cestovat po celém světě? Využijte této příležitosti na pozici sales managera s mezinárodní působností ve strojírenské společnosti.

Náplň práce:
  • Vyhledávání nových příležitostí, komunikace s obchodními partnery a sledování obchodních případů
  • Vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky
  • Rozvíjení a udržování vztahů se strategickými partnery
  • Zahraniční služební cesty do svěřeného regionu
  • Prezentace společnosti a našich možností řešení, spolupráce na marketingových aktivitách (účast na veletrzích, jednání u zákazníka, konference, aj.)

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • Praxe v oblasti mezinárodním obchodu velkou výhodou
  • Iniciativu a aktivní přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Možnost uplatnění profesních zkušeností a jazykových znalostí v mezinárodním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení dle pracovního výkonu (variabilní složka mzdy ve výši 35 % dle plnění předepsaných cílů s možností jejich přeplnění až na 120 %)
  • Odměny za individuální obchodní přínos
  • Odměny pro nejlepší obchodní zástupce
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond (2 000 Kč/kvartál)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1 100 Kč/měsíc)
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • 23 dnů dovolené
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance
  • Odborné i jazykové vzdělávání

Jiná sdělení