Volné pracovní místo  Sales Manager

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, silnou nadnárodní společnost provozující síť hypermarketů (elektro), s předním postavením na českém trhu, hledáme mimořádně schopné kandidáty na pozici Sales Manager.

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za rozvoj a operativní implementaci propagační, marketingové a cenové strategie pro černou techniku, audio-video...
  • spolupráce s nákupčími pro Střední Evropu a vedoucími jednotlivých oddělení na marketech.

Požadujeme

  • SŠ,VŠ vzdělání
  • zkušenost na seniorské pozici v oblasti prodeje nebo nákupu
  • znalost AJ na středně pokročilé úrovni, schopnost komunikace
  • výborné řídící, organizační a analytické schopnosti
  • znalost sortimentu černé techniky, audio-video... podmínkou
  • dynamickou, kreativní osobnost s orientací na zákazníka a dosažení výsledků
  • komunikativní - pozitivní osobnost, seriozní přístup, schopnost velmi dobře spolupracovat v rámci týmu
  • PC znalosti uživatelsky

Nabízíme

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • výborné finanční ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, vzdělávání, AJ,..)
  • příjemné a kultivované pracovní prostředí
  • možnost seberealizace, odborného růstu, dlouhodobou perspektivu
  • osobní automobil, mobilní telefon, notebook

Nástup: hned
Lokalita: Čestlice
Mzda: 50 - 60.000,- Kč + zajímavé roční bonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu "odpovědět".