Volné pracovní místo  SALES MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Obchodní oddělní výrobní společnosti přijme samostatného s komplexním myšlením argumentačními a komunikačními schopnostmi.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • monitorování trhu
  • servis pro zákazníky
  • analýza a hlášení výsledků
  • spolupráce s technickým úsekem na designu produktu dle definice zákazníka
  • spoluzodpovědnost za kalkulaci produktů navrhování nových technologických možností pro stávající a nové projekty

Požadavky:

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • technický přístup a podvědomí
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • řidičský průkaz s oprávněním sk. B
  • výhodou: znalost němčiny znalost kabelových propojek znalost tvorby kalkulací znalost výroby a projektování znalost práce v SAP.

Dále musí být flexibilní a schopný zvládat zátěžové situace. Musí to být člověk který má komunikační a prezentační dovednosti a je schopný vnímat okolní příležitosti.

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kompletní vybavení (automobil telefon notebook)
  • obchodní cesty včetně zahraničních hrazené formou diet
  • k fixní mzdě zajímavý provizní systém
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost prosadit se
  • samostatná práce
  • firemní akce...