Volné pracovní místo  Sales Representative – obvazová technika

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro významnou mezinárodní společnost zabývající se výrobou a distribucí zdravotních produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Sales Representative – obvazová technika“ pro region: část Prahy + západní Čechy.

Pracovní náplň:
  • denní prodejní činnost, která povede k průběžnému plnění plánu prodeje
  • zabezpečení stabilního nárůstu prodeje
  • produktový management
  • jednání s klíčovými zákazníky a lékaři (častá návštěva zástupců zdravotnických zařízení, operačních sálů, „nesmí vadit krev“)
  • pravidelné vzdělávání zákazníků formou školení
  • účast na určených významných kongresech, sympoziích, veletrzích a výstavách s medicínskou tématikou
  • pravidelné zprávy o činnosti nadřízeným
  • příprava a organizace seminářů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnické vzdělání výhodou)
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici (zkušenosti z oblasti prodeje do nemocničních zařízení výhodou)
  • pokročilá znalost AJ
  • ochota cestovat, časová flexibilita, analytické, prezentační, komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost práce v týmu, vysoké pracovní nasazení
  • práce na PC - MS Office, Outlook, PowerPoint
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • úvodní zaškolení v zahraničí
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou práci pro prestižní společnost
  • prodej výrobků špičkové kvality
  • vysoký stupeň samostatnosti
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • služební vůz
  • mobil. telefon, PC, další zaměstnanecké výhody

Nástupní plat: cca. 30 – 35 tis. Kč + bonus (dle zkušeností)

Nástup: ihned nebo dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".