Volné pracovní místo  Sales Representative pro Prahu a střední Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti systémového pronájmu pracovních oděvů pro zaměstnance, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Sales Representative pro Prahu a střední Čechy

Náplň práce:
  • akvizice nových zákazníků (výrobní podniky, autoservisy,restaurace aj. )
  • nabídka systému řešení oblékání zaměstnanců
  • podpis smlouvy a dohodnutí podmínek
  • částečně péče o stávající klienty
  • komunikace se zákaznickým centrem společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré obchodní zkušenosti, nebo obchodní talent
  • ochota cestovat
  • komunikativní a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • práce v dynamickém mladém kolektivu
  • osobní automobil i k soukromému využití
  • mobilní tlefon
  • 5 týdnů dovolené

Plat: 17 - 20 000,- + vysoké bonusy z dosažených výsledků
Lokalita: Praha a střední Čechy
Nástup: ihned nebo dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".