Volné pracovní místo  Sales Representative pro regiony JČ, Morava a Vysočina

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro významnou mezinárodní společnost zabývající se výrobou a distribucí zdravotnických zařízení pro diabetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Sales Representative pro regiony JČ, Morava a Vysočina“.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Obchodní činnost vedoucí k uspokojování potřeb zákazníků
  • Úspěšně vykonávat obchodní činnost tak, aby vedla k plnění plánu prodeje a zabezpečovala stabilní jeho nárůst
  • Znalost konkurenčních produktů a technologií v oblasti selfmonitoringu
  • Schopnost analyzovat potenciál teritoria pro dosažení obchodních cílů
  • Navazovat, udržovat a rozvíjet důležité vztahy se zákazníky a distributory našich produktů
  • Prezentovat produkty pro všechny kategorie zákazníků
  • Schopnost organizovat projekty pro podporu prodeje produktů a služeb
  • Účastnit se určených kongresů, sympozií, konferencí, výstav a representovat společnost a její produkty a služby
  • Pravidelně reportovat o své činnosti v souladu se stanovenými procesy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnické vzdělání výhodou)
  • Znalost angličtiny - aktivní
  • Znalost prodejních dovedností a předchozí úspěšné působení v oblasti prodeje ideálně v oblasti medical/pharma
  • Prezentační schopnosti a dovednosti
  • Řídičský průkaz pro osobní automobil
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Ochota cestovat, časová flexibilita, prezentační, vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Úvodní zaškolení
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavou práci v prestižní společnosti
  • Prodej výrobků špičkové kvality
  • Vysoký stupeň samostatnosti
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon, PC

Nástupní plat: cca. 28 – 35 tis. Kč + bonus (dle zkušeností)

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".