Volné pracovní místo  SALES REPRESENTATIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Významná mezinárodní společnost podnikající v oboru výroby průmyslových boxů a účelových schránek hledá pro svou nově otevřenou pobočku v České republice schopného uchazeče na pozici SALES REPRESENTATIVE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vyhledávání nových obchodních případů</li>
<li> vyjednávání obchodních a cenových podmínek</li>
<li> prezentace produktů společnosti</li>
<li> monitoring a analýza tržních příležitostí </li>
<li> vedení příslušné administrativy</li>
<li> spolupráce s technickým úsekem společnosti</li>
<li> zodpovědnost za obchodní výsledky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> praxi v obchodní činnosti 3 roky podmínkou</li>
<li> dobrá znalost AJ podmínkou (znalost maďarského jazyka velkou výhodou)</li>
<li> obchodní schopnosti a drive</li>
<li> organizační a komunikační dovednosti</li>
<li> orientace na výsledek</li>
<li> dynamičnost v rozhodování</li>
<li> samostatnost a flexibilita</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> znalost práce na PC, ŘP skupina B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> možnost práce home office</li>
<li> možnost finančního a kariérního růstu</li>
<li> možnost karierního růstu na manažerskou pozici</li>
<li> práce pro významnou mezinárodní společnost nabízející zajímavý sortiment</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".