Volné pracovní místo  Sales Trainee se znalostí Aj a Rj

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Chomutovsku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • roční trainee program se zaměřením na obchodní aktivity a dokonalé poznání produktů společnosti
  • pobyt v zahraničí v rámci trainee programu
  • získání zkušeností v oblasti salesu v mezinárodním prostředí
  • po ukončení programu působení v Sales oddělení pro střední a východní Evropu
  • účast na významných projektech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka a min. základní znalost ruského jazyka
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost se rychle adaptovat v novém prostředí
  • zájem o oblast obchodu
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • jedinečnou příležitost absolvovat roční mezinárodní rotační program
  • možnost nastartovat kariéru v oblasti salesu se zaměřením na strojírenství
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • místo výkonu práce po skončení rotačního programu v Chomutově

Možnost nástupu: nejlépe IHNED

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".