Volné pracovní místo  Samostatná finanční účetní – Praha 9

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici „Samostatná finanční účetní – Praha 9“. Region: Praha 9.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • účtování běžných účetních operací v systému SAP FI
  • styk s dodavateli - evidence závazků a pohledávek
  • sestavování přehledů závazků a pohledávek
  • závěrkové operace
  • zpracovávání podkladů pro audit

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na této pozici
  • znalost účtování v systému SAP
  • orientace v daňových a účetních předpisech
  • znalost NJ (výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel)
  • energická a zodpovědná osobnost, samostatnost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • příjemný pracovní kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování, další mzda na Vánoce
  • zvýhodněná dovolená
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástupní plat: cca. 28 - 32 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".