Volné pracovní místo  Samostatná finanční účetní Praha 9

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro významnou zahraniční společnost sídlící na Praze 9, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Samostatná finanční účetní Praha 9

Náplň práce:
  • účtování faktur, dobropisů
  • zpracování podnikového účetnictví
  • závěrkové operace
  • zpracování podkladů pro audit

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe na pozici účetní - podnikové účetnictví
  • znalost účtování v systému SAP výhodou
  • velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office- zejména Excel)
  • orientace v účetních a daňových předpisech
  • znalost německého jazyka výhodou
  • ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

  • příjemný pracovní kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • 13. mimořádná mzda
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • zvýhodněná dovolená

Plat: 24 - 27 000,- Kč
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 9

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".