Volné pracovní místo  Samostatná mzdová účetní

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zpracovávat mzdy pro ca.300 zaměstnanců
Starat se o oblast daní, odvodů z pojistného a exekuce
Zajišťovat roční zúčtování
Aktivně komunikovat se zaměstnanci a kontrolními orgány
Mít na starost potvrzení pro pracovníky firmy
Úzce spolupracovat s další českou pobočkou na Vysočině
Každodenní práce v programu KS

Požadujeme

Máte již praxi se mzdovou agendou a hledáte stabilní práci? Nabízíme samostatnou práci mzdové účetní pro pobočku výrobní firmy s cca. 300 zaměstnanci. Zaškolení zajištěno. Cizí jazyky výhodou. Zajímavý plat 13x ročně, pružná pracovní doba, možnost pravidelného home office.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Zaškolení na Bystřicku
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Třebíč / Velkomeziříčsko

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

POŠLETE ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME S DETAILY.