Volné pracovní místo  Samostatná obchodní asistentka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost působící v oblasti prodeje pohonných hmot se sídlem na Praze 6, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Samostatná obchodní asistentka.
Náplň práce:
  • administrativní práce spojená s komunikací s dodavateli zboží do sítě čerpacích stanic
  • zpracovávání agendy, fakturace
  • kontrola plnění smluv
  • komunikace, následně i vedení jednání o akcích na podporu prodeje a s tím spojená agenda

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • řp. sk. B - aktivní řidič
  • praxe v administrativě min. 2 roky
  • uživatelská znalost práce s PC
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem (příležitostné využití)
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • samostatnost, pečlivost, týmového hráče

Nabízíme

  • práci v menším kolektivu (cca 27 zaměstnanců na centrále)
  • příjemné prostředí a kamarádský kolektiv
  • místo pracoviště Praha 6 - dobré spojení BUS (z Hradčanské, Nových Butovic)
  • platové ohodnocení od 26.000,- Kč
  • stálé zázemí v prosperující společnosti
  • stravenky