Volné pracovní místo SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (18.000 - 22.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Uherský Brod
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Hledáte stabilní práci ve Zlínském kraji a chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti? Jste komunikativní a máte zkušenosti s účetnictvím?
Pak už nemusíte hledat dál!
Prestižní firma působící v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

  • Zajištění kompletního účetnictví
  • Evidence, kontrola dokladů
  • Zpracování daňové soustavy
  • Komunikace s ostatními pracovníky v rámci oddělení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici (prokazatelná znalost účetních procesů)
  • Základní znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost odborného růstu, další vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech
  • Stravování v prostorách firmy
  • Možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Uherskobrodsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

FINANČNÍ SPECIALISTA / ÚČETNÍ
Ref. č.: 10-11-238076. Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk?<br/> <br/>Nabízíme příjemné pracovní prostředí, moc dobrou kávu, pizza dny ...
Grafton Recruitment s.r.o. Vsetín, okres Vsetín Plný úvazek
aktivní
samostatná účetní
znalost podvojného účetnictví (vedení, zpracování účetních závěrek, DPH) znalost mzdové a personální problematiky (měsíční zpracování mezd), zaměstnanecké benefity dle zařazení. Kontakt e-mailem.
EUREGNIA, s.r.o. Otakarova 1523, Uherské Hradiště Plný úvazek
aktivní
účetní
Zpracování účetnictví, znalost daňové problematiky a daňových zákonů. Pracovní doba 7.00 - 15.30 hod. Pozice je vhodná pro absolventy. Možnost dočasně zkráceného úvazku (studenti). Uchazeči nechť zasílají mailem svůj životopis. St ...
JANÍČEK UB s.r.o. Kaunicova 76, Uherský Brod Plný úvazek
aktivní
Účetní
Náplň: komplexní zpracování účetnictví a daňové evidence - praxe v oboru, znalost účetnictví a daňové evidence, účetní uzávěrky, zpracování daňových přiznání a přehledů, mzdy. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Živ ...
Ráj Vína s.r.o. náměstí Svobody 883, Buchlovice Plný úvazek
aktivní
Účetní všeobecní
Samostatná/samostatný účetní, zpracování kompletní agendy firmy vč. daní. Obědy.
ŠIMEK a JANČA s.r.o. 265, Hradčovice Plný úvazek
Faktury vydané, přijaté, pokladna, banka, personalistika, mzdy. Vzdělání ekonom. směru, praxe v oboru, znalost mzdové a daňové problematiky. Práce vhodná také pro ženy na MD nebo ZTP.
FISS Group, spol. s r.o. Nová 1355, Uherský Brod Zkrácený úvazek