Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - faktury, DPH, roční závěrky

Lokalita Slaný a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro středně velkou, elektromontážní společnost, která zároveň provozuje i stavební činnost a dopravu, hledáme šikovnou a spolehlivou kandidátku nebo kandidáta ne pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - faktury, DPH, roční závěrky

Náplň práce
Budete mít za úkol zpracovávat účetní agendu společnosti - faktury přijaté, vydané, náklady, DPH a roční závěrky.

Konkrétně:

účtování a vedení účetní evidence
komunikace ohledně faktur
příprava a zpracování podkladů pro roční závěrku
spolupráce s daňařem
vedení banky a pokladny

Pracoviště ve Slaném.

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického směru
praxe v účtování
schopnost pracovat v účetním SW
znalost MS Office

Nabízíme

příjemné pracovní prostředí
přátelský tým
stabilní technicko montážní firma
k dispozici benefity