Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (Olomouc)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Náš klient, mezinárodní síť hotelů, hledá motivované kandidáty do nově otevíraného hotelu v Olomouci na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (nutná znalost AJ nebo NJ)

Místo výkonu: Olomouc, nástup: ihned

Náplň práce:
  • zpracování a zodpovědnost za kompletní účetní agendu a daňovou evidenci
  • účtování a kontrola přijatých a vydaných faktur
  • zpracování banky a pokladny
  • zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • reporting, komunikace s úřady atd.

Požadavky:
  • SŠ/VŠ, ekonomické vzdělání
  • praxe min. 3 roky na pozici samostatné účetní
  • znalost Zákona o účetnictví a všech platných právních předpisů
  • praxe s vedením celého účetnictví a se správou daní
  • znalost mezinárodních právních předpisů výhodou
  • znalost účetních programů a MS Office
  • aktivní komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • komunikativní a týmová osobnost

Nabízíme:
  • jedinečnou příležitost pracovat pro jeden z největších hotelových řetězců a být při nastavení
nových procesů
  • motivační platové ohodnocení a benefity
  • stabilní práci s možností seberealizace

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Váš životopis bude posouzen a v případě, že se Váš profil bude shodovat s požadavky našeho klienta, budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s případným termínem pohovoru. Děkujeme. Další pracovní nabídky najdete na použijte odpovědní formulář

Zasláním svého CV potvrzuji, že údaje, které jsem poskytl/la jsou pravdivé a současně souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu 3 let počínaje dnešním dnem.