Volné pracovní místo  Samostatná účetní - Praha 5

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro stabilní firmu střední velikosti, která je součástí německého koncernu, samostatně působící na českém trhu 30 let, jedničku ve svém oboru (velkoobchod se stavebním kováním a dalšími komponenty pro výrobu oken a dveří), hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatná účetní na zkrácený úvazek (1/2 či 3/4).

Náplň práce:

  • Účtování režijních faktur a pokladních dokladů
  • Příprava přiznání k DPH
  • Zpracování bankovních výpisů a příprava platebních příkazů
  • Příprava podkladů pro měsíční uzávěrky
  • Příprava podkladů pro audit
  • Evidence majetku
  • Spolupráce s ostatními členy ekonomického oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Praxe ve vedení účetnictví
  • Znalost daňových a účetních předpisů
  • Samostatnost a pečlivost
  • Schopnost práce v týmu a smysl pro humor

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční firmy
  • Vstřícnou podnikovou kulturu a férové zacházení
  • Možnost seberealizace a prostor pro růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití home office
  • Mobilní telefon a notebook
  • Zvýhodněný nákup firemního zboží
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 5 - Zbraslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů

Požadujeme

Angličtina - Mírně pokročilá