Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 10-11-247518. Přesnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. To nejsou jen prázdné slova, ale to co požadujeme po pracovníkovi na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ.<br/>Hledáme pracovníka/ci, která se nebojí odpovědnosti a umí to s čísly, nebojí se komunikovat v cizím jazyce (angličtina nebo němčina) a bude pro management parťákem. <br/>
<br/>Co Vás čeká?<ul>
<li> Řešení složitějších účetních případů</li>
<li> Sestavování účetních závěrek</li>
<li> Podílení se na sestavování finančních plánů, controlling, reporting </li>
<li> Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání</li>
<li> komunikace s různými institucemi (banky, auditory, daňovými poradci)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ, nebo VŠ ekonomické vzdělání </li>
<li> praxe na pozici samostatné účetní</li>
<li> velmi dobrá znalost MS office, hlavně excel</li>
<li> orientace v daňové problematice</li>
<li> zkušenosti se SAP výhodou</li>
<li> komunikativní znalost AJ, nebo NJ</li>
<li> samostatnost a pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> firemní telefon</li>
<li> možnost domluvit se na pracovní době</li>
<li> podpora ve vzdělávání</li>
</ul>