Volné pracovní místo  Samostatná účetní/referent Pardubický kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • účtování přijatých vydaných faktur pokladny
  • spolupráce s finančními a bankovními institucemi
  • účtování odvody DPH
  • kompletní vedení účetnictví společnosti včetně zpracování mezd
  • řešení faktur banky pokladny úvěrů leasingů apod.
  • sestavování měsíčních a ročních uzávěrek
  • evidence majetku a jeho účtování

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • všeobecná znalost účtování
  • značnou samostatnost logické uvažování aktivní přístup k práci
  • schopnost získat včas a v dané termíny požadované podklady od
zaměstnanců společnosti
  • nástup ihned

Nabízíme:
  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti na českém trhu
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity (stravenky týden dovolené navíc)
  • místo pracoviště: Pardubice

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".