Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - i pro absolventy #2172

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Společnost ČECHÁK holding s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vozidel, hledá pro rozšíření týmu uchazeče na pozici SAMOSTATNÁ/-Ý ÚČETNÍ. Přidejte se do týmu úspěšného autoservisu a prodeje vozidel v Olomouci, kde budete mít super kolegy, skvělé vedení a zázemí. Vhodné i pro uchazeče s kratší pracovní praxí – kompletně zaškolíme.

Jsme nezávislým opravcem značek VW osobní vozy, VW užitkové vozy, ŠKODA, SEAT, AUDI a Ford.
Vážíme si svých zaměstnanců a nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • kompletní vedení účetní agendy, zodpovědnost za správnost a včasnost výstupů z účetnictví
  • zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • zpracování hlášení INTRASTAT
  • zpracování a účtování mezd
  • zpracování měsíční účetní závěrky, inventarizace účtů
  • spolupráce na roční závěrce, příprava dat pro reporting
  • komunikace s orgány státní správy
  • komunikace s auditory

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe min. 3 roky, uchazeče s kratší pracovní praxí kompletně zaškolíme
  • dobrou a aktivní znalost účetní a daňové problematiky
  • výbornou znalost práce s PC, zejména MS Office
  • znalost účetního SW POHODA výhodou
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost a loajalita

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
  • příspěvek na stravování a jeho zajištění na pracovišti
  • mobilní telefon
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • firemní večírky a jiné akce
  • zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • místo výkonu práce: OLOMOUC

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je také vhodná pro: účetní, fakturantka, zpracování faktur, account manager, samostatná účetní, hlavní účetní, účetní Olomouc, práce v účetnictví, účetnictví Olomouc,…

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!