Volné pracovní místo  Samostatný HR Manager rozvoj pobočky Jižní Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Patříte mezi uchazeče kteří mají silnou vnitřní motivaci a zájem dosahovat neomezených finačních možností ale i zájem oprofesní růst? Máte zkušenosti v personální společnosti v komunikaci s klienty?
Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • oslovení a dojednání spolupráce s klienty
  • tvorba cenových nabídek klientům
  • tvorba inzerce vyhledávání a selekce vhodných uchazečů
  • komunikace s uchazeči o práci

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v personální společnosti min. 1 rok podmínkou
  • zkušenosti s akvizicí nových klientů (firemních klientů) minimálně 2 roky podmínkou
  • návaznost na významné klienty v Jižních Čechách (značnou výhodou)
  • komunikativní vystupování reprezentativní osobnost samostatnost
  • silnou vnitřní motivaci k plnění vytyčených cílů
  • odolnost vůči stresu
  • další jazykové znalosti výhodou
  • bydliště: České Budějovice a blízké okolí

Nabízíme:
  • nadstandardní ohodnocení formou provizního systému 20-40% (neomezené finanční možnosti)
  • práci na ŽL
  • průběžná školení
  • telefon (neomezené volání) notebook
  • další benefity na základě osobní schůzky a potenciálu uchazeče
  • teambuildingy a další interní akce
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • postup na vedoucí pozici

V případě kvalitních zkušeností v personální agentuře jsme schopni se osobně potkat a pobavit se i o individuálních možnostech spolupráce.

Jiná sdělení

Zaujala Vás pracovní pozice? Jste člověk, který má zájem něčeho v životě dosáhnout a mít možnost se dále rozvíjet? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".