Volné pracovní místo  Samostatný Java Developer | Spring, Maven, Hibernate

Lokalita Vsetín a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–111 000 Kč / měsíc

Vaše doména – Java. Váš kód – čistý. Váš cíl – funkční aplikace.
My máme zajímavé projekty a potřebujeme posily. Umíme být velice flexibilní – pracovat může v našich kancelářích, z domu anebo to kombinovat. Jsme otevřeni pracovnímu poměru i externí spolupráci na IČO.
Co myslíte, padneme si do oka?

Náplň práce:
  • Příležitost vybrat z široké škály projektů – od specializovaných výrobních aplikací, přes simulační software, až po staré dobré informační systémy
  • Pracovat budete na backendu jedné z našich webových aplikací, nebo na uživatelském rozhraní našeho simulačního softwaru
  • Jako samozřejmost bereme čistý, testovatelný a efektivní kód
  • Spolupráce s našimi týmy a podpora juniornějším kolegům

Požadujeme

  • Máte za sebou alespoň 4 roky komerční praxe ve vývoji
  • Skvěle si rozumíte s Javou a Springem NEBO Swingem
  • Výhodou (ne podmínkou) je, pokud se zvládnete domluvit anglicky
  • Bonusem je vystudovaná SŠ/VŠ v oboru IT

Nabízíme

  • Dáme Vám svobodu v práci a pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, možnost vzdálené spolupráce i dovolená navíc jsou u nás standardem
  • Můžete si vybrat mezi spolupráci na pracovní poměr a spolupráci na IČO
  • Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
  • Pokud nechcete celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Vám MultiSport kartu
  • Samozřejmostí je u nás fajn kolektiv, sick days, firemní akce a další vychytácvky
  • Pokud to pro Vás zní zajímavě, pošlete nám CV a určitě něco vymyslíme!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro programátor, java ee, j2ee, java se, j2se, enterprise edition, spring boot, security, mvc, orm, hibernate, maven, mybatis, javafx, vaadin, netbeans, rest, soap, apache tomcat, camel, kafka, elasticsearch, docker, kubernetes, junit, wildfly, jboss, intellij idea, sql, xml, ui, gui, backend, frontend, on-sie, hybrid, remote, contract, konktrakt, vývojář, medior, senior. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Samostatný Java Developer | Spring, Maven, Hibernate?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Samostatný Java Developer | Spring, Maven, Hibernate

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.