Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SAMOSTATNÝ MANAŽER PROJEKTŮ - 50.-60.000,-Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a zkušenost s řízením automotive projektů?

Hledáte nové stabilní zaměstnání u zaměstnavatele, který má zájem o dlouhodobou spolupráci a nabízí motivující pracovní podmínky?

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty/kandidátky pro rozšíření svého týmu na pozici:

SAMOSTATNÝ MANAŽER PROJEKTŮ - 50.-60.000,-Kč

Náplň práce:

  • jednání se subdodavateli a zákazníky
  • zpracování kalkulací
  • koordinace práce na projektech
  • komunikace se zahraniční centrálou a externími partnery
  • reportování nadřízenému a další přidružená administrativní činnost

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • středně pokročilá znalost anglického, případně německého jazyka
  • 2 roky praxe jako vedoucí strojírenských projektů
  • znalost práce na PC, ŘP sk. B
  • organizační dovednosti, schopnost pracovat samostatně, flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • možnost účasti na jazykovém vzdělávání
  • příspěvek na stravování v areálu

Lokalita pracoviště: práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás