Volné pracovní místo  Samostatný marketingový a obchodní specialista

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta softwarovou společnost působící v oblasti vývoje v automobilovém průmyslu hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
vedení marketingových aktivit společnosti
podílí se na tvorbě mediálního mixu (reklama podpora
prodeje PR přímý marketing)
úzká spolupráce s obchodním ředitelem na rozvoji obchodních
aktivit
komunikuje s dodavateli grafiky a dalších reklamních služeb
podílí se na tvorbě podkladů (katalogy letáky ceníky web
péče o stávající klíčové zákazníky

Požadavky:
ukončené SŠ/VŠ
velmi dobrá znalost Aj (účast na školeních konferencích
komunikace se zákazníky)
předpoklady a motivace pro práci v marketingu
zkušenosti a dovednosti v oblasti prodeje - výhodou
znalost obchodního procesu
dobrá znalost práce na PC MS Office Internet
organizační schopnosti a dovednosti
příjemné vystupování
schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu

Nabízíme:
HPP
zázemí stabilní prosperující společnosti
velmi dobré platové ohodnocení
příjemné pracovní prostředí kolektiv