Volné pracovní místo  SAMOSTATNÝ OBCHODNÍK - STAVEBNÍ PRÁCE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Pro stavební a realizační společnost se sídlem v Brně.

NÁPLŇ PRÁCE:
-péče o stávající zákazníky
-vyhledávání nových obchodních příležitostí
-rozvoj a podpora marketingových a obchodních aktivit společnosti
-odpovědnost za tvorbu a aktualizaci marketingových materiálů (např. webové stránky, prezentace, e-lettery) a spolupráce s externími pracovníky
-vedení a hodnocení databáze kontaktů
-evidence a kompletace poptávek
-kontrola zpracování nabídek, vyřizování požadavků klienta

Požadujeme

  • minimálně 3 roky praxe v oblasti obchodu
  • SŠ, případně VŠ vzdělání
  • komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • výborná znalost MS Office
  • ŘP skupiny „B“
  • znalost stavebního trhu, NJ nebo AJ výhodou
  • časová flexibilita (možnost cestovat v rámci ČR a SR 2 - 3 dny v týdnu)

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • pevnou složku mzdy dle kvalifikace a praxe
  • motivační hodnocení ze získaných zakázek
  • rozšiřování znalostí formou speciálních kurzů a školení

PLATOVÉ PODMÍNKY:
  • základ 20 000,- až 25.000,- Kč/měsíc dle praxe
  • prémie dle výsledků zhruba do výše základu

Jiná sdělení

Nástup: možný ihned

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".