Volné pracovní místo  Samostatný pracovník pro rozpočty nákladů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta,firmu zabývající se správou nemovitostí hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatný pracovník pro rozpočty nákladů.

Náplň práce:
  • samostatné výpočty rozúčtování nákladů pro spotřebu tepla a vody pro více budov
  • výpomoc při organizaci odečtů vodoměrů a ostatních měřidel
  • spolupráce s vedoucím provozně technického oddělení při správě budov
  • výpomoc při fakturaci a ostatních činnostech administrativně správního oddělení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici přímo s rozúčtováním nákladů, správou budov
  • organizačně schopnou osobnost se smyslem pro přesnost - vedení administrativní agendy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost MS Office, výhodou program Pohoda
  • znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme

  • zaměstnání v menší firmě rodinného typu
  • příspěvek na stravování
  • po roce příspěvek na životní nebo důchodové připojištění, další firemní benefity
  • nástup ihned

Plat: 15 - 20 000,- dle zkušeností
Pracoviště: Praha 3

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".