Volné pracovní místo  Samostatný projektant/ka pozemních staveb

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–54 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, jejíž hlavní činností je zajišťování komplexní projektové, inženýrské a realizační činnosti v investiční výstavbě převážně pro soukromé investory, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatný projektant/ka pozemních staveb

Náplň práce:

  • Tvorba projektové dokumentace ve všech stupních stavebního řízení a pro realizaci staveb
  • Zpracování stavebních výkresů a detailů v míře podrobnosti nutné pro stavební a architektonický detail
  • Příprava podkladů pro profesní projektanty
  • Koordinace, kontrola a komunikace s jednotlivými profesními projektanty, subdodavateli
  • Komunikace s investorem
  • Autorský dozor na stavbách

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemních staveb
  • Praxe není vyžadována, ale je přínosem
  • Znalost češtiny (ústně i písemně), slovenština tolerována
  • Angličtina a němčina jsou výhodou

Nabízíme:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ
  • Práce na IČO/HPP/DPP/DPČ
  • Práce na plný i zkrácený úvazek, možnost pracovat 60 % na „home office“
  • Práce v renomované rodinné firmě orientované na zahraniční klientelu, možnost získání zkušeností s prací na mezinárodních projektech
  • Finanční ohodnocení: nástupní plat v základu 30 000 – 35 000 Kč + výkonnostní odměny a platový růst po zapracování
  • Benefity: mobil, PC přenosný, home office, dovolená 5 týdnů, flexibilní pracovní doba, sick days, kurzy, školení
  • Možnosti nástupu: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Kobylisy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro

Absolventy.