Volné pracovní místo  Samostatný projektant MaR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-245912. Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici:<br/>
<br/>Samostatný projektant MaR<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba projektové dokumentace MaR</li>
<li> technická jednání se zákazníkem</li>
<li> kompletační činnost</li>
<li> autorský dozor, případně koordinace stavby</li>
<li> příprava podkladů pro výběrová řízení</li>
<li> samostatné řízení zakázek</li>
<li> obory: chemie, petrochemie, elektroenergetika, potravinářství, farmacie</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku, MaR</li>
<li> znalost NJ, AJ nebo RJ na technické úrovni práce s technickou dokumentací</li>
<li> výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče</li>
<li> znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.</li>
<li> znalost systému COMOS výhodou</li>
<li> dobrý přehled v technických normách</li>
<li> 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat</li>
<li> komunikativnost, časová flexibilita, ochota cestovat</li>
<li> schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční výkonové prémie</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na stravování</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění</li>
<li> notebook, případně mobilní telefon</li>
<li> sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky</li>
<li> poukázky Ticket Multi</li>
<li> věrnostní odměny</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> přátelský a mladý kolektiv</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.