Volné pracovní místo  SANACE ŠKOD - Obchodní zástupce, 20-50 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Baví Vás práce v terénu?<br/>Chcete vidět za svojí prací výsledky? <br/>Pro našeho klienta hledáme na pozici <br/>
<br/>OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE<br/>
<br/>kandidáta, který bude pomáhat jak podnikatelům, tak soukromým zákazníkům rychle, trvale a levně překonávat následky po požárech, škodách způsobených vodou, přírodních živlech atd.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zodpovědnost za plnění obchodních cílů a reporting vedení společnosti</li>
<li> pohyb v terénu</li>
<li> aktivní vyhledávání klientů, kterým byla způsobena škoda </li>
<li> tvorba nabídek a uzavírání smluv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ stavební</li>
<li> ochota pracovat na IČO výhodou</li>
<li> prokazatelné obchodní zkušenosti v oblasti sanací škod po živlech (požár, voda atd...)</li>
<li> vysoká flexibilita, pohyb po celých Čechách</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> schopnost reagovat na krizové situace</li>
<li> vyjednávací a empatické schopnosti</li>
<li> ŘP sk. B.</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> auto/ možnost proplácení najetých kilometrů</li>
<li> provize z uzavřených zakázek</li>
<li> mobilní telefon, NTB</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".