Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SAP KEY USER pro různé moduly (od 55.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte uplatnění jako SAP KEY USER? Máte pokročilou znalost některého z modulů SAP SRM, MM, QM, PM, PP, PM, WM nebo znalost programování ABAP? Není pro Vás problém komunikovat denně v anglickém jazyce? Láká Vás práce na mezinárodních projektech a nevadí Vám služební cesty do zahraničí? Rádi byste pracovali v dynamické nadnárodní společnosti v Brně? Pak hledáme právě Vás na pozici:

SAP KEY USER pro různé moduly (atraktivní finanční ohodnocení)

Náplň práce:

  • poskytování podpory 2. úrovně koncovým uživatelům
  • customizace a implementace v oblasti SAP
  • konzultační činnost, drobné programování
  • spolupráce při tvorbě analýz, nových řešení a školení
  • práce na mezinárodních projektech – i v zahraničí

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost některého SAP modulu: FI, CO, SRM, MM, QM, PM, PP, WM nebo znalost ABAP
  • pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • předchozí zkušenost z mezinárodního týmu a s realizací SAP projektů výhodou
  • orientace na zákazníka, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • ŘP sk.B, ochota cestovat a trávit čas v zahraničí

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace a odborného i profesního růstu
  • 13./ 14. plat
  • 2 týdny dovolené navíc
  • firemní školení a vzdělávání
  • široká škála firemních benefitů
  • pracoviště v Brně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás