Volné pracovní místo  SAP Key user servisního centra

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 43 000–48 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

poskytování specifických kontrolních dat
podpora při plánování servisních výjezdů a jejich evidence v SAP
controling servisních procesů, vytváření pravidelných výkazů a zpráv pro management
podpora servisních a logistických procesů
spolupráce s ostatními odděleními v rámci celého koncernu JUNKER

Požadujeme

vzdělání VŠ/SŠ
dobrá komunikativní znalost anglického jazyka případně německého jazyka
velmi dobré znalosti prostředí SAP a MS Office
schopnost samostatné práce na konkrétních úkolech
flexibilita, analytické myšlení, organizační talent, pečlivost
zkušenosti s projektovým řízením

Nabízíme

práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce a další, podniková chata)

Vhodné pro

Absolventy.