Volné pracovní místo  SAP konzultant

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
účast na tvorbě koncernových obchodních řešení jejich analýza roll-out řešení
analýza a zhodnocení funkční specifikace kontrola proveditelnosti
samostatná aktivace nových funkcí a podpora v oblasti SD a souvisejícího EDI ve všech závodech v ČR
implementační a následná podpora
spolupráce s ostatními členy týmu v rámci regionu ČR Evropy i celosvětově

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
znalost modulů SD včetně EDI (SAP/R3) a přenosových standardů v automotive
znalost programování v ABAP 4 (SAP/R3) výhodou
dobrou znalost anglického jazyka
praxi na obdobné pozici
znalost procesů v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:
možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
zajímavou práci v nadnárodní společnosti
možnost využití cizích jazyků
osobní i profesní růst
moderní pracovní prostředí práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování a benefitů
vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
pracoviště: Praha - východ