Volné pracovní místo  SAP VÝVOJÁŘ, 50-70 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost z oblasti IT řešení, hledáme schopné uchazeče na pozici<br/>
<br/>SAP VÝVOJÁŘ, 50 - 70 000 Kč<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> práce v úzkém týmu vývojářů SAP</li>
<li> programování systémů SAP</li>
<li> implementace</li>
<li> testování</li>
<li> denní komunikace v AJ</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ ( IT nebo obchodní směr výhodou)nebo 3 roky na obdobné pozici</li>
<li> znalost programovacího jazyka ABAP</li>
<li> znalost XI/PI a dalších souvisejících technologií výhodou</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> ochota se vzdělávat</li>
<li> pozitivní přístup k práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> velmi zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> firemní vzdělávání</li>
<li> příspěvky na stravování a další bonusy</li>
<li> přátelský kolektiv a pozitivní firemní atmosféra</li>
<li> možnost home office</li>
</ul>